Willkommen Hintergrundbild

Witamy w CarGarantie –
Twojego specjalisty w zakresie gwarancji i utrzymania klientów

27 | 07 | 20

Wydanie 1/2020 magazynu „reflect”


Załączony egzemplarz zawiera ponadto mnóstwo interesujących informacji z branży, jak również liczne nowości dotyczące firmy CarGarantie.

Partnerzy


CarGarantie: profesjonalny dostawca usług dla handlu branżowego

Gwarancja stała się już dla klientów pewnym standardem. Dzisiaj oczekują oni kompleksowej obsługi oraz bezpieczeństwa. Gwarancja nie ma już przy tym tylko funkcji zabezpieczenia przed nieprzewidzianymi kosztami napraw, lecz jest istotnym instrumentem, który wiąże klienta z salonem samochodowym na długie lata.

Będąc wiodącym europejskim specjalistą w zakresie gwarancji, mogącym poszczycić się ponad 45-letnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie z całym zaangażowaniem przyczynić się do sukcesu naszych partnerów. Dlatego też w całej Europie naszemu know-how zaufało ponad 40 producentów/importerów, jak również około 23 000 salonów samochodowych.

Właściciel pojazdu


CarGarantie: większe bezpieczeństwo przy kupnie pojazdu

Wsiadamy, jedziemy i czujemy się bezpiecznie: zdobywaj drogi swoim pojazdem. Dobrze, jeśli na wszelki wypadek masz u swego boku sprawdzonego partnera. Gdyż również w przypadku najlepszych pojazdów nie można wykluczyć późniejszych szkód.

Gwarancja od CarGarantie daje bezpieczeństwo i ochroni Cię przed sięganiem głęboko do kieszeni w przypadku nieprzewidzianych kosztów naprawy. Dzięki temu również w przypadku niespodzianek będziesz w czołówce.

Serwis i wsparcie techniczne


Z chęcią Ci pomożemy

Poziom gwarancji wynika z usług, które się za nimi kryją. Dlatego też nasi pracownicy poświęcają całe swoje zaangażowanie właśnie Tobie. CarGarantie dysponuje różnymi działami serwisowymi, które są codziennie do Twojej dyspozycji w przypadku pytań i informacji dotyczących naszych

produktów gwarancyjnych i ubezpieczeniowych. Przekonujemy do siebie profesjonalizmem, kompetencjami, postępem i najwyższej klasy ofertą. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Karte Hintergrundbild

Współpraca


Odpowiedni partner to klucz do sukcesu

Odpowiedni partner to klucz do sukcesu

Aby osiągnąć i utrzymać wysoką pozycję na rynku, salon samochodowy powinien zoptymalizować swoje świadczenia. Dobrze, gdy można polegać na partnerze, który udostępnia wysokiej jakości produkty gwarancyjne oraz przywiązuje dużą wagę do profesjonalnej realizacji wszystkich procesów związanych z gwarancją.
Jesteśmy jednym z wiodących specjalistów w zakresie gwarancji w Europie, mamy prawie 50-letnie doświadczenie i w pełni angażujemy się w sukces naszych partnerów. Dlatego w całej Europie ponad 40 producentów/importerów oraz około 23 000 wyspecjalizowanych salonów samochodowych polega na naszej wiedzy fachowej.

Więcej informacji

Czym jest CarGarantie?


Nasz film wizerunkowy