FAQ – Partnerzy


FAQ: często zadawane pytania i odpowiedzi

Masz pytania do CarGarantie, naszych usług czy procesów? W tym miejscu zestawiliśmy często zadawane pytania i odpowiedzi. Twojego pytania nie ma na liście, proszę zwrócić się do Centrum Serwisowego:

Tel.: +48 22 319 62 00
E-mail: info@cargarantie.pl
Faks: + 48 22 319 62 01

Państwa kontakt z CarGarantie
Centrum Serwisowe

Pomagamy w przypadku wszelkich pytań:

Tel.: +48 22 319 62 00

Faks: +48 22 319 62 01

E-mail: info@cargarantie.pl

FAQ

Cieszymy się z każdego nowego partnera. Proszę przesłać nam swoje dane kontaktowe na adres e-mail: info@cargarantie.pl a nasz przedstawiciel handlowy niezwłocznie się z Państwem skontaktuje. Niestety uprzednio nie możemy przesłać żadnych pisemnych informacji.

W tym celu proszę skorzystać z przycisku "Zapomniałem hasła". Niezwłocznie zostanie wygenerowane nowe hasło, które otrzymasz na podany wcześniej adres e-mail. Z powodu ochrony danych osobowych nie możemy podać tych wiadomości telefonicznie.

Takie uprawnienia posiada tylko „nadzorca” w Państwa firmie. W systemie CGWEBline nadzorca posiada przycisk "Administracja". W podpunkcie "Zarządzaj użytkownikami" można dodawać nowych współpracowników i usuwać tych, których uprawnienia wygasły.

Nie, w tym celu potrzebujemy pisemnej informacji – mailowo, faksem lub listownie.

Tak, jeśli klient zarejestruje swój pojazd na terenie UE, Liechtenstein, Szwajcarii lub Norwegii, wtedy możemy sprzedać mu gwarancję.